• Zadzwoń i umów się na wizytę: 731 001 202
Nasz zespół

Witamy Państwa na naszej stronie

Nazywam się Mateusz Leśniak, tytuł magistra uzyskałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Do tej pory ukończyłem wiele kursów i szkoleń specjalistycznych. Jestem między innymi certyfikowanym terapeutą manualnym według Szkoły Niemieckiej oraz terapeutą międzynarodowej organizacji IFDMO. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w 2010 roku, zdobyłem szerokie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi jak i neurologicznymi, które zdobyłem w ośrodkach medycznych w Warszawie i Krakowie oraz prowadząc własną prywatną praktykę.

Swoją pracę traktuję jako życiową pasję, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie (całościowo), oznacza to, że leczenie bolesnej kostki może rozpocząć się od szczegółowej diagnozy i leczenia zaburzeń w obrębie kręgosłupa. Celem mojej pracy jest przywrócenie równowagi w całym ciele, dlatego tylko jeden objaw- pozornie prosty- może mieć źródło powstania w wielu obszarach w obrębie różnych systemów ludzkiego ciała.

Decydując się na wizytę w moim gabinecie masz pewność, że cały proces terapeutyczny będzie skupiony na zapewnieniu Ci możliwie jak najszybszego odzyskania sił witalnych i cieszenia się życiem bez bólu.

Metody:
- FM- metoda manipulacji powięzi wg Luigi Stecco,
- Terapia Manualna- szkoła niemiecka,
- Terapia powięziowa- techniki narzędziowe,
- Manipulacje krótkodźwigniowe,
- Terapia wisceralna,
- Terapia Cranio- Sacralna,
- FDM- metoda powięziowa,
- Kinesiotaping,


Tradycyjna Medycyna Chińska, studia podyplomowe:
1.) Dyplomowany Akupunkturzysta TCM
2.) Szkoła akupunktury klasycznej dr Gelmana,


Szkolenia z zakresu akupunktury:
- Akupunktura metodą mistrza Tunga,
- Metoda równoważenia doktora Tana,
- Leczenie stresu za pomocą akupunktury,
- Leczenie bólów głowy za pomocą akupunktury,
- Zespół przewlekłego zmęczenia,
- Akupunktura w leczeniu bólu narządu ruchu,
- O Wątrobie: fizjologia, patologia, diagnoza i leczenie.
- uczestnik Międzynarodowych Kongresów Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej.


Dodatkowe szkolenia i kursy:
- Hirudoterapia (pijawka lekarska)
- Terapia próżniowa (bańki ogniowe)
- Gua- Sha (masaż narzędziowy),

Nazywam się Agnieszka Stefanowska, jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Pracę w zawodzie rozpoczęłam już na studiach i od razu wiedziałam, że praca z pacjentami to dla mnie sama przyjemność. Dlatego też nieustannie staram się poszerzać swój warsztat o kolejne kursy i szkolenia, by być na bieżąco z nowoczesnymi metodami w fizjoterapii. W mojej praktyce stawiam na szukanie przyczyn zgłaszanych przez Ciebie dolegliwości, dzięki czemu można zniwelować objawy i trafnie wspomóc proces leczenia. Powrót pacjenta do sprawności lub osiągniecie zamierzonego celu to zawsze dla mnie ogromna satysfakcja.

Kursy i szkolenia:
-Metoda PNF poziom podstawowy - Terapia tkanek miękkich w oparciu o autorskie metody dr Jarosława Ciechomskiego - Dysfunkcje kompleksu CCAT diagnostyka różnicowa i terapia -Terapia mięśniowo – powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu -Kompleksowa Terapia Powięzi - Akademia Akupunktury Kosmetycznej -Trójpłaszczyznowa Terapia Skolioz -Kinezjotaping -Osteopatyczna Terapia Blizn -Psychologia w pracy fizjoterapeuty Ukończone studia podyplomowe : - Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytet Jagielloński Kraków kierunek : Żywienie w zdrowiu i chorobie - dietetyka kliniczna